Dovolená v obytňáku

Dovolená v obytném vozu: Svoboda, pohodlí a soukromí

Milujete luxus v hotelu? Kdo by nestál o to, aby se o něj ostatní starali. Pokud cestujete sami, klidně si takovouto dovolenou můžete dopřát se vším všudy. Pojedete vlastním vozem, zastavíte se, kde potřebujete, a užijete si nespoutanost i přepych. V momentu, kdy přijdou děti, můžete na nějaký klid zapomenout, a na luxusní hotely teprve. Malí neposedové vyžadují i na dovolené prakticky nepřetržitý dohled a v hotelu dokážou doslova divy. O množství převážených zavazedel nemá smysl ani mluvit. Jak z celé situace ven? Velmi jednoduše, půjčte si na dovolenou obytné auto.

Jen je nechte, ať si hrají

Půjčit si obytňák není nic složitého. Naše půjčovna obytných aut nabízí kompletně vybavené vozy. Budete mít jistotu, že vaše děti si v klidu pohrají přímo uvnitř auta. Bez problémů tak mohou činit i při jízdě. Společníkem jim může být třeba LCD televize, jež dokáže zkrátit nudu na cestě i nám dospělým. Interiér si navíc budete moci do značné míry uzpůsobit svým vlastním potřebám, takže i herního prostoru získáte dostatek.

Užívejte si luxusu

Krátit čas při jízdě si lze nejen u televize. V obytném vozu je samozřejmě stůl obklopený posezením. Vytáhnete si deskové hry a budete se bavit. Máte-li strach z všudypřítomného horka v letních měsících, hoďte zbytečné obavy za hlavu. Klimatizace se postará o příjemné prostředí. Součástí karavanu je plně vybavená kuchyně. Ovládáte-li kulinářské umění, připravíte si lepší dobroty než v kterékoli restauraci.

Svoboda se vším všudy

Prostě si jen půjčte auto a jeďte. Ano, jeho součástí je spolehlivá navigace, řídit se jí ale nemusíte. Když si uděláte nějakou tu objížďku krásnou krajinou, nic se přece nestane, budete neustále doma. A když zastavíte? Uděláte si piknik. Součástí auta je také roztahovací markýza a ve výbavě najdete i koberec na zem. Roztáhnete si stolek s kempinkovým nábytkem a odpočinete si po jízdě. A kde zastavíte? U pobřeží moře, pod horským masivem, v krasové oblasti… Záleží jen na vás.